Achiever 407 to magnetyczny crosstrainer marki Horizon Fitnetss przeznaczony do uzytku domowego i jest następcą wczesniejszego modelu SL 4.0 E HRC. Sterowany jest silnikiem, dzięki czemu sterowanie oporem również odbywa się elektronicznie. Może być zasilany zarówno przy użyciu zasilacza, jak i (opcjonalnie) baterii 4C. Użytkownik może go ustawić na jeden z 16 punktów w skali, modyfikując w ten sposób poziom trudności/ intensywności treningu. Trenażer eliptyczny wyposażono w 10- kilogramowe koło zamachowe, zapewniające płynną pracę urządzenia. Orbitrek ma wymiary 141 x 74 x 169 cm – nie zajmuje zatem bardzo wiele miejsca, zaś po skończonym treningu można go przestawić w dowolny kąt pomieszczenia, co ułatwiają zamontowane rolki transportowe. Waga orbitreka Archiever 407 to 53 kilogramy. Na crosstrainerze bez obaw o płynność pracy urządzenia może ćwiczyć osoba ważąca do 130 kilogramów.

i-horizon-fitness-achiever-407

Na wyświetlaczu pojawiają się najważniejsze informacje odnośnie treningu: czas, prędkość, dystans, kalorie, opór i obroty na minutę. Pojawia się również wartość tętna, które może być zmierzone przy wykorzystaniu pasa telemetrycznego bądź sensorów dotykowych. Pas telemetryczny daje znacznie dokładniejsze wartości odczytu, ale należy do wyposażenia dodatkowego i należy zakupić go oddzielnie. By urozmaicić trening, użytkownik może skorzystać z jednego z 10 programów treningowych, wśród których znajduje się między innymi program sterowany mocą, tętnem oraz program z mozliwością dowolnego zaprogramowania przez uzytkownika.

Orbitrek ma również uchwyt na bidon, dzięki czemu woda lub napój izotoniczny może być podczas cwiczeń cały czas w zasięgu ręki.

Zobacz również: Trenażer eliptyczny/Stepper Horizon Fitness E408i  |  Wioślarz York Fitness R101  |  Trenażer wioślarski York Fitness R210 Perform

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować: