Trenażer wioślarski York Fitness R Aspire to przeznaczone do użytku domowego, dwudziestoczterokilogramowe urządzenie, na którym można przeprowadzić trening aerobowy i wzmocnić mięśnie. Jest idealny do małych pomieszczeń nie tylko ze względu na swoje rozmiary (176 x 53 x 76 cm), ale także na możliwość złożenia, która dodatkowo pomaga oszczędzić przestrzeń (po złożeniu ergometr ma wymiary 87 x 53 x 107 cm).

Wiosla York Fitness R Aspire Zlozone

Wiosła York Fitness R Aspire Złożone

Wiosła York Fitness R Aspire mają magnetyczny system hamowania i napędzane są taśmowo. Na uwagę zasługuje zarówno wygodne siedzisko ułożyskowane na rolkach, ale również podpór dla stóp z paskami. Oparcie to jest przestawne a paski mają regulowaną długość. Użytkownik ma możliwość treningu na jednym z 8 poziomów oporu, które ustawia się manualnie. Pomimo niewielkich rozmiarów, ten model wioseł jest wytrzymały i może bez szkód dla płynności swojej pracy udźwignąć użytkownika ważącego do 120 kilogramów.

Wiosla York Fitness R Aspire

Wiosła York Fitness R Aspire

Dołączony do maszyny  komputer sterujący wyświetla najistotniejsze informacje treningowe, m.in: czas wiosłowania, pokonany dystans oraz orientacyjną liczbę spalonych kalorii. Na produkt udzielana jest 24-miesięczna gwarancja dla użytkowników prywatnych.

Wybrane opinie użytkowników:

  • „Świetny sprzęt, polecam do użytku domowego.” Źródło
  • „Polecam wszystkim którzy chcą poprawić swoją kondycję i wygląd nie wychodząc z domu. Po prostu włączasz meczyk w TV i płyniesz 🙂 Kupiłem go za 950 zł w sklepie internetowym i jestem zadowolony. Sprzęt bardzo solidny i o fajnym wyglądzie. Miałem mały problem z licznikiem pociągnieć (chyba działa podobnie jak licznik w rowerze) ale po regulacji czujnika w szynie (tzn. ustawieniu go centralnie – był lekko pokrzywiony) wszystko smiga doskonale. Ćwiczę od 2 tygodni a efekty już są widoczne i czuje się o wiele lepiej kondycyjnie. Przed kupnem szukałem opinii na ceneo ale jeszcze żadnej nie było. Szczerze mogę polecić ten sprzęt ewentualnym nabywcom. :)”
  • „Nieduży rozmiar. Kompleksowe ćwiczenie. Świetny sprzęt do domu.”  Źródło

Zobacz również:  Monitory PM 3 i PM 4 w wioślarzach  |  Programy treningowe w trenażerach eliptycznych  |  Ćwiczenia na trenażerze wioślarskim  – zalety  |  Zalety orbitreków

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować: