Trenażery wioślarskie to urządzenia do ćwiczeń cardio, które ostatnio zyskują coraz większą popularność dzięki Crossfitowi (w którym występują zarówno ćwiczenia cardio, jak i siłowe oraz gimnastyczne).

Wiosła York Fitness R210 Perform

Trenażer York Fitness R210 Perform jest typowym wioślarzem przeznaczonym do ćwiczeń w domowym zaciszu. Waży 37 kilogramów, ma magnetyczny system hamowania oraz napęd taśmowy. Obciążenie można regulować manualnie, w zależności od indywidualnych potrzeb, w skali od 1 do 8. Trenażera niestety nie można złożyć, ale nie zajmuje bardzo dużo przestrzeni, jego wymiary to 177 x 52 x 80 cm. Rolki transportowe umożliwiają przemieszczanie urządzenia w ramach danego pomieszczenia. Wygodne siedzisko uprofilowane jest na rolkach, zaś podpory do stóp wyposażono w regulowane paski.

Na czytelnym wyświetlaczu jest tylko jedno okienko. Pojawiają się tam najważniejsze parametry treningu, tj. czas, odległość, tempo wiosłowania oraz zużycie energii (spalona liczba kalorii). Trening można zorientować na cel: czas, dystans, kalorie oraz liczbę ruchów wiosłem.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją dla użytkowników prywatnych.

„Dobry sprzęt, na razie się spisuje. Polecam.” [opinia: ceneo.pl]

Zobacz również:  Trenażer eliptyczny York Fitness X215  |  Orbitrek York Fitness X202  |  Trenażer wioślarski York Fitness R Aspire  |   Wioślarz Vision Fitness AR700  |  Budowa wioślarza

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować: