Model Kadett  firmy Kettlera wyposażony jest w komputerowy system kontroli treningu, który dostarcza informacji dotyczących statystyk czasu, całkowitej liczby obrotów wioseł, tempa wiosłowania, odległości w milach przebytej podczas treningu, całkowitego przebytego dystansu, zużycia energii oraz odczytów wysokości tętna. Można skonfigurować trening na podstawie dystansu, jaki zamierzamy przebyć, jak również do zakładanej wysokości tętna, a także uzyskać graficzne i głosowe alerty swoich treningów.

Wioślarz Kettler Kadett

 

 

Źródło

OPIS PRODUKTU

 

  • Wytrzymała rama

Kadett wyposażony jest w mocną ramę wyprodukowaną w Niemczech. Jest w stanie utrzymać użytkownika o wadze do 130kg bez obciążania konstrukcji maszyny. Jej wymiary to 150 x70 x 46 cm (dł. x szer. x wys.)

 

  • Nowy system ruchu

Uchwyty w tym modelu wioślarza są podwójnie łączone, na wzór  wysięgnika, w celu imitacji eliptycznego ruchu wioseł podczas prawdziwego wiosłowania. Dzięki specyficznej konstrukcji urządzenia górne partie ciała pracują dużo lepiej niż przy tradycyjnych tłokach. Nawet przy swoich niewielkich rozmiarach Kadett zapewnia użytkownikowi możliwość przeprowadzenia kompletnego treningu.

 

  • Wydajny monitor

Model ten jest wyposażony w monitor, który jest dużo bardziej zaawansowany niż inne, nieco tańsze marki na rynku. Może on jednocześnie wyświetlać sześć różnych odczytów, dzięki czemu użytkownik nie musi przedzierać się przez menu, by sprawdzić poszczególne statystyki treningu. Na wyświetlaczu pojawiają się dane dotyczące czasu, ilości obrotów (tempo wiosłowania jest również sygnalizowane akustycznie), monitoringu pulsu i ilości spalonych kalorii. Wyświetlane na monitorze dane zmieniane są automatycznie, podobnie jak zmiany konfiguracji wartości docelowych. Wartości tętna są przesyłane do odbiornika dzięki załączonemu do zestawu klipsowi na ucho.

Wioślarz Kettler Kadett Monitor

 

Źródło

  • 12 poziomów oporu

Kettler Kadett pozwala na pracę przy 12 poziomach oporu dzięki systemowi hamowania opartemu na podwójnych tłokach. Pozwala więc na trening osobom o różnych poziomach kondycji. Opór dla obu rąk jest łatwo regulowany przy użyciu pokrętła, znajdującego się w dolnej części każdego z tłoków cylindrycznych.

 

  • System „Gravity Assisted Return” , spowodowany podwyższonym siedziskiem

Podniesiony tył zabudowy wioślarza został zaprojektowany dla wygodnego powrotu do pozycji wyjściowej podczas wiosłowania. Ponieważ model ten nie wykorzystuje ciężkiego koła zamachowego, użytkownik może liczyć tylko na siłę grawitacji – podobnie jak w  rzeczywistym  wiosłowaniu.

 

  • Potężny tłok

Podwójne tłoki hydrauliczna dają możliwość pracy przy lepszym poziomie oporu niż maszyny wykorzystujące tradycyjne koła zamachowe.

 

  • Wygodnie zaprojektowany

Wygodne, obite siedzisko oraz regulowane podpórki na stopy pozwalają na komfortowy trening każdemu użytkownikowi, niezależnie od długości nóg czy rozmiaru stóp. Podstawki na stopy można też ustawić na różnych wysokościach.

Wioślarz Kettler Kadett

 

Źródło

WNIOSKI

Kettler Kadett  to dobry wybór. Oferuje on szeroki wachlarz innowacyjnych funkcji w niewygórowanej cenie i trening najbardziej zbliżony do faktycznej pozycji podczas wiosłowania.

Zobacz również: Kettler Favoritt  |  Wioślarz Kettler Coach  |  Marka Reebok  |  Ile kosztuje trenażer rowerowy?  |  Wady trenażerów eliptycznych

 

 

 

Incoming search terms:

  • kettler kadett

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować: