Wioślarz treningowy to rewelacyjne urządzenie, dzięki któremu możemy ćwiczyć zarówno aerobowo i palić tłuszcz, jak i siłowo – rzeźbiąc w ten sposób mięśnie. York Fitness R310 to nowy model w ofercie firmy z linii Excel.  Wyposażony jest w magnetyczny system hamowania, natomiast koło zamachowe napędzane jest przez taśmę. Obciążenie jest 16-stopniowe i steruje się nim elektronicznie. Wygodne siedzisko ułożyskowane jest na rolkach, zaś stopy opiera się na podpórkach (mają one paski przytrzymujące stopy). Maszyna waży 37 kilogramów i zajmuje przestrzeń o wymiarach 177 x 53 x 80 cm (choć można ją złożyć , ułatwia to znacznie jej przechowywanie). Maksymalna waga użytkownika wioślarza to aż 130 kg, jest więc bardzo wytrzymały.

York Fitness R310 Excel Wioślarz

Trenując na wiosłach R310 użytkownik może skorzystać z jednego z 16 programów treningowych
(4 z nich są sterowane tętnem, mierzonym przez bezprzewodowy pas telemetryczny, który jednak nie znajduje się w zestawie i należy go dokupić oddzielnie). Są też programy celowe nastawione na dystans, liczbę spalonych kalorii i czas, a także program manualny. Oczywiście podczas treningu na ekranie LCD komputera cały czas można kontrolować podstawowe parametry, takie jak czas, prędkość wiosłowania, zużycie kalorii itd.

Na trenażer wioślarski udzielana jest gwarancja – 24 miesiące dla użytkowników prywatnych.

Zobacz również: Trenażer Eliptyczny Kettler Vito M  |  Ceny orbitreków  |  Axer sport – o marce  |  Horizon Fitness – o marce  |  Monitory PM3 i PM4 w wioślarzach

 

 

 

 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 znaków pozostało

Aby dodać komentarz musisz trochę pogłówkować:

Trackbacks

  1. Lut 8th, 2018 10:31